fbpx

HAKKIMIZDA

MKS KABLO FABRİKA ÜRETİM

Gelişen teknoloji ile insanların günden güne iletişim ve konfor ihtiyaçlarının arttığı bir dünyada; modern, kamusal ve ticari binalarda uygulanacak asansör projelerinizde bir çözüm ortağına ihtiyacınız olacak.

MKS Kablo, 1984 yılından beri üretmiş olduğu yassı asansör kabloları ile uluslar arası alanda faaliyet gösteren saygın ve köklü bir firma olarak asansör ve vinç sektörlerine kablolama çözümleri sunan başarılı bir üreticidir. Dünden bugüne, müşterilerine yenilikçi ürünler sunarak gelişen teknolojiye sektöründe öncü güvenilir bir kuruluştur. MKS Kablo, tüm özel kablolama sistemleri uygulamalarınız için size özel çözümler sunan yenilikçi bir çözüm ortağı olma yolunda ki faaliyetlerine devam etmektedir. Dünya standartlarında kaliteli üretim yapabilmek için tüm sertifika ve kalite belgelerine sahip bir firma olarak, güvenilir ve yenilikçi ürünler geliştirmektedir.

Tecrübesi, ürün kalitesi,teknolojisi, AR-GE faaliyetlerine öncelik veren uzman kadrosu ve müşteri odaklı çalışma anlayışıyla, yurt içi ve yurt dışı müşterilerine kaliteli hizmet vermeye devam edecektir.

Yassı Asansör Kablolarında Baştan Sona Kalite…

Dünya’nın bir çok yerinde yüksek katlı binalar gökyüzüne kadar uzanmaktadır. Daha fazla insan ve eşyanın hızlı ve güvenli bir şekilde insan ve yük asansörlerinde taşınması gerekmektedir. Günümüzde insanların iletişim ihtiyaçlarındaki artış, asansör sistemlerinde yeni standartların ortaya çıkmasına neden olmuştur. Asansör kabinlerinin içi video kameralar ile görüntülenebilmekte, bunun yanı sıra hem asansör inişinde, hem de çıkışında müzik ve görüntü yayını yapılabilmektedir. Bir zamanlar hayal olarak düşünülen şeyler günümüz de gerçek olmaktadır.

Dünyadaki modern asansörlerin tamamen güvenilir, hatasız çalışan, sinyal iletişi ve enerji dağılımı kapsamlı bir şekilde tasarlanmış bir asansçr kontrol sistemi olmadan düşünülmesi imkansızdır. MKS Kablo bugün zorunlu hale gelen tüm bu şartları 1984 yılından beri karşılayan öncü bir firma olarak duruşunu net bir şekilde ortaya koymuştur.

Firma olarak amacımız; hareketli, esnek, güvenli ve dayanıklı yassı asansör kabloları üretmektir. Yenilikçi fikirler ve teknolojik çözümler ile asansör üreticilerinin tüm beklentilerini karşılamaktadır.

Yurtiçinde ki güvenilir markasıyla MKS Kablo, Dünya ülkerine yaptığı ihracatlarla güvenilir bir firma olmuştur. Çeşitli ürün yelpazesi ve sistem sertifikaları (TSE, HAR, CE, TSE EN ISO 9001:2000, Gost-R) ile yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda müşterilerine güven vermeye devam etmektedir.

Yapılan Testler…

Zor şartlar altında kullanılacak asansör kablolarını geliştirirken dünya standartlarında pek çok farklı test yöntemlerini kullanmaktayız. Uzmanlarımız sabit dinamik yükleme şartları altında bile yorulma belirtileri göstermeyen malzeme ve tasarımı konusunda AR-GE çalışmaları yapmaya devam etmektedir. Müşterilerimze, özel yangın güvenliği konseptleri için halojensiz yassı asansör kabloları da sunmaktayız. Hedefimiz her zaman daha iyi ve daha kaliteli ürünleri müşterilerimize ulaştırabilmektir.

Yüksek Katlı Bina Asansörlerinde, Yüksek Hız…

Bugün yüksek katlı bina asansörlerinin ihtiyacı durumundaki yüksek hızlı asansörler için kontrol, veri ve video bileşenli yassı asansör kabloları üretmekteyiz. Yüksek katlı binalar da 10 m/sn hız ile hareket yüksekliği 150 metreye kadar olan asansörlerde çok yönlü ve verimli olarak yassı asansör kablolarımız güvenle kullanılmaktadır.

MKS Kablo ile Daha Fazla Güvenlik…

Yüksek kaliteli hammaddelerden oluşan yassı asansör kabloları dayanıklı, esnek, isteğe göre halojensiz (alev iletmeyen) yapıda üretilmekte, yangın esnasında can ve mal güvenliğinizi en üst düzeyde korumaktadır. Asansörler de yassı formda kullanılan kontrol, veri ve video kabloları karmaşadan uzak güvenli ve kesintisiz bir iletişim sağlamaktadır.

Modern Asansörler de Tercihiniz MKS Kablo…

MKS Kablo, yassı asansör kablolarıyla, dünyanın her yerinde her saniye üzerlerine düşen görevi yerine getirmektedir. Asansör kabini ve kontrol sistemleri arasındaki enerji, ses, video ve veri transferini sorunsuz bir şekilde sağlamaktadır. Aşırı mekanik zorlamalara karşı dayanıklı bir şekilde asansörlerin arızasız çalışmasını garanti etmektedir. Bu nedenle en hızlı asansörlerinde ve en yüksek binalarında, MKS Kablo, yassı asansör kabloları kullanılmaktadır.

Bugün şehir merkezlerindeki gittikçe sayıları artan yüksek katlı binalarda hızlı ulaşım ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Daha yüksek performansa sahip asansörlerle, yüksek katlı binalarda üst katlara hızlı ulaşım imkanı sağlanması istenmektedir. Bu nedenle hızlı asansörlerde kullanılan malzemelerin de daha yüksek standartlarda olması gerekmektedir. Yassı asansör kablosu sistemlerinde öncü bir üretici olan MKS Kablo, bu gereksinimlerin farkındadır. Uluslararası standartlarda üretimin yanı sıra müşterilerin özel ihtiyaçlarının karşılanabilmesini için gereken tüm bilgi ve birikim uzman kadromuzla çözümlenebilmektedir.

MKS Kablo, yassı asansör kabloları ile asansör uygulama projeleriniz sorun olmaktan çıkacak ve sorunsuz bir şekilde konfor kazanacaktır.

Farklı Uygulamalar…

MKS Kablo, yassı asansör kabloları, asansör kabini ile kontrol sistemi arasında ki bağlantılarda her türlü ihtiyacınızı karşılamaktadır.Güç kablolarının yanı sıra yüksek kalitedeki veri aktarım kablolarına olan talep gün geçtikçe artmaktadır. Modern asansörler için görsel ve ses bilgileri taşıyabilen kablolar da üretmekteyiz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

  • Ürün ve hizmet kalitesinden taviz vermeden yüksek kalite ve son derece güvenilir ürün ve hizmet sunmak,
  • Tam ve zamanında sevkiyat yaparak ve uygun fiyat politikası belirleyerek müşterilerin beklentisini karşılamak,
  • Faaliyetlerimizi gerçekleştirirken çalışanlarımızın katılımlarını sağlamak ve çalışanlarımıza uygun teknoloji ve alt yapıyı sunmak,
  • Maksimum düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamak,
  • Bütün faaliyetlerimizi gerçekleştirirken çevre kanunları, yönetmelik ve diğer yasal mevzuatlara uyarak EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirmek ve kendimizi sürekli geliştirmek,
  • Yukarıdaki tüm politikalar MKS KABLO olarak Yönetim ve Çalışanları ile KALİTE POLİTİKASI olarak benimsenmiştir.